Головна Війна У Маріуполі назвали райони, які контролюють українські захисники

У Маріуполі назвали райони, які контролюють українські захисники

Джерело: Українська Правда
0 коментарів

Українські захисники контролюють декілька районів, що за площею займають більшу частину міста, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Джерело: Андрющенко у Telegram

Пряма мова Андрющенка: “Росіяни другий день поспіль поширюють ту саму новину, що вони взяли під контроль місто. Іноді уточнюючи, що взяли під контроль все ж таки центр.

Це не відповідає дійсності. Для загального розуміння, фактично вони просунулись в контролі на один квартал і відносно контролюють територію в районі знищеного Драмтеатру. Саме в цьому квадраті розташовано будівлі евакуйованих облпрокуратури та СБУ.

Назвати це контролем “центру міста” – російське перебільшення.

В доказ відсутності контролю можна подивитись і на інтерв’ю гауляйтера Костянтина “Трупожера” Іващенка. І на місця “виборів” і діяльності колаборантів та окупантів. Це все знаходиться далеко від центру та скоріш це можна назвати околицями міста.

До того ж під українським контролем залишаються приморський район, частина Лівобережного в районі Азовсталі, узбережжя від Азовсталі до порту, сам Порт і власне території (включаючи навколо) заводів. Навіть по площі це більша частина міста”.

Коментарі

Вас також може зацікавити

Залишити коментар

про нас

Агрегатор цікавих новин Briefing. останні новини України та світу. Війна в Україні, Короновірус.

Підписка на новини

Підпишіться та отримуйте усі останні новини України та Світу першими

@2022 – Designed and Developed by Fenix Studio

Briefing - Агрегатор цікавих новин України та Світу